ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Транспорт

Чортківський комбінат комунальних підприємств є балансоутримувачем доріг в місті Чорткові. Протяжність доріг в місті становить 60,7 км, з них тверде покриття (асфальтне - 25,9 км, бруківка - 7,4 км) – 33,3 км та удосконалене щебеневе - 27,4 км. Площа дорожнього покриття - 0,45 млн.м2 . У 2018 році проведено капітальний ремонт доріг і вулиць площею – 3,100 тис.м2 на суму 3280,00 тис.грн., поточного ремонту площею 2,230 м2 та на суму 1 332 370 грн.

Чортківське ККП забезпечує благоустрій міста Чортків. Протягом року проведено поточний ремонт доріг та тротуарів 7 вулиць міста Чорткова, капітальний ремонт дорожнього покриття семи вулиць та тротуарів міста, а саме вул. Незалежності, Січинського Пітушевського, Лепкого, Хмельницького, Шептицького а також капітальне будівництво автобусної зупинки по вуд. Князя Володимира Великого. Підприємством проводилася активна робота щодо вуличного освітлення міста, зокрема протягом року було побудовано нові лінії вуличного освітлення вулиць Бердо, Орлика, Корольова, Полуботка, Довбуша, Тичини, Січинського. До початку осінньо-зимового періоду планується закупити 300 т посипочного матеріалу, 60 т технічної солі для посипання вулиць та тротуарів в зимовий період.

Основними видами транспорту для міста є автомобільний, залізничний та внутрішньо-міський транспорт. Основним перевізником міста є ТОВ Чортківське АТП 16142 та приватні перевізники. Рішенням виконавчого комітету затверджено  8 маршрутів  громадського  транспорту по місту Чортків.

На території міста розташований залізничний вокзал та  автобусна станція. На достатньому рівні налагоджено внутрішньо районне автобусне сполучення.

Основні завдання та пріоритетні напрямки розвитку на 2019 рік:

  • упорядкування руху приміських автотранспортних засобів загального користування по  місту;
  •  підвищення якості надання послуг поштового зв’язку;
  • підвищення безпеки руху та комфортності перевезень пасажирів автомобільним транспортом;
  • оновлення рухомого складу автотранспорту загального користування;
  • обладнання транспортних засобів, які залучені до перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування, GPS - системами контролю за рухом транспортних засобів по маршрутах з автоматичним оголошенням назв зупинок під час під’їзду до них;
  • облаштування міських автобусних зупинок лавками з навісами (павільйонами);
  • забезпечення виготовлення, ремонту і монтажу стендів для графіків руху на автобусних маршрутах загального користування;
  • підготовчі роботи по впровадженню автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті.